Pomáhejte s námi Opuštěným kočičím tlapkám

Pomáhejte s námi Opuštěným kočičím tlapkám
24.11.2016 admin

Opuštěné kočičí tlapky jsou sympatické sdružení z Brna, které pomáhá kočičkám i v širokém okolí. Od roku 2009 zachránily život a našly nový domov stovkám chlupáčků. A jelikož Tlapky pomáhají kočičkám opravdu nezištně a starají se o ně ukázkově, rozhodly jsme se, že chceme přispívat právě jim.

Z každého pelíšku pro kočky nebo hraček pro kočky, které si u nás koupíte, jde 5% právě Tlapkám. Děláte tak radost nejen své micině, ale i kočičkám z Opuštěných kočičích tlapek. I vy tak máte podíl na tom, že mají plná bříška, odpovídající veterinární péči a navzdory smutným osudům spokojený život.

Má už vaše Kočka svou Kutěkouli?

Ještě ne? Pořiďte jí Kutěkouli a kuličky s šantou a kozlíkem v hodnotě 299 Kč od nás dostanete jako dárek zdarma.
Vybrat Kutěkouli

 

Kdo jsou Opuštěné kočičí tlapky?

Hlavní tváří Tlapek je Anežka Štelclová. „První kočku – paní Černou, jsem zachránila v osmnácti letech a od té doby se to se mnou veze,“ směje se Anežka. Později se dala dohromady s Aničkou Hriczovou, s níž založila občanské sdružení Opuštěné kočičí tlapky a společně pak začaly hledat kočičákům nový domov. Od té doby o sobě Anežka říká, že je kočičí.

Anežka má doma běžně kolem dvaceti koček. Z toho její „stálou pětku, která neodchází“ a zbytek jsou kočičky, které potřebují aktuálně pomoct nebo hledají nový domov.

Pomáhají kočičkám – reportáž

Posted by Opuštěné kočičí tlapky on Saturday, November 19, 2016

 
Tlapky dávají velký pozor, do jakých rukou mazlíci půjdou. Spolupracují s kavárnou Pelíšek – první umisťovací kočičí kavárnou v Brně. V Pelíšku si vychutnáte dobrou kávu s vrnící kočkou na klíně. A pokud si s některou z kočiček padnete do oka, můžete ji rovnou adoptovat.

Kromě zachraňování kočičích životů a hledání nových domovů se Opuštěné kočičí tlapky věnují šíření osvěty o zodpovědném přístupu ke zvířatům. Mají program pro děti, za kterými chodí do škol a informují je, co obnáší mít doma kočičku a proč je důležitá kastrace.

Přidejte se mezi Tlapky

Pokud vás příběh Opuštěných kočičích tlapek zaujal, neváhejte se zapojit víc. Sledujte Tlapky na Facebooku nebo na jejich webu Kocicitlapky.cz . Pravidelně pořádají aukce, dobročinné bazary a bleší trhy, na kterých se určitě nezapomeňte podílet.

Kromě toho doporučujeme sledovat i Facebook kočičí kavárny Pelíšek . V Pelíšku se pravidelně každé první úterý v měsíci pořádá schůzka dobrovolníků i těch, kteří by chtěli začít Tlapkám pomáhat. Tak se přijďte podívat.

Komentáře