Jak o Kutěkouli pečovat

Jak o Kutěkouli pečovat
1.11.2016 admin

Naše pelíšky vyrábíme z té nejkvalitnější novozélandské vlny. Ovčí vlna má vynikající samočistící schopnosti. Zásluhou lanolínu je chráněna před znečištěním, mikroorganismy a množením roztočů. Nezapáchá, dobře se zbavuje vlhkosti a je odolná proti prodření. To ji dělá ideálním materiálem pro výrobu pelíšků.

Díky těmto vlastnostem se stává jen málokdy, že je potřeba celý pelíšek čistit. Pokud přece jen potřebujete pelíšek vyčistit, není se čeho bát.

Přečtěte si: 10 důvodů, proč je ovčí vlna tak jedinečná

Není náhoda, že jsme si jako hlavní materiál pro naše pelíšky vybraly zrovna ovčí vlnu. Ovčí vlna je jedním z nejstarších materiálů, který se používá už od dob starověké Persie a Egypta a má spoustu nedoceněných vlastností.

Co budete potřebovat?

1

Vysavač

Pro odstranění chlupů, prachu a podobných nečistot vám stačí vysavač. Použijte nástavec na chlupy a nejnižší výkon.

2

Houbičku na nádobí

K odstranění skvrn je ideální houbička na nádobí, nová a suchá. Skvrn se jednoduše zbavíte pomocí hrubší strany houbičky.

3

Vodu a mýdlo

V případě větší nehody se nebojte použít ani vodu a mýdlo. Postižené místo přeperte v ruce pomocí teplé vody a přírodního olivového mýdla (případně jakéhokoli jiného mýdla). Po namočení vlna ztrácí původní tvar, takže pokud jste pelíšek byli nuceni přeprat celý, nezapomeňte ho vycpat ručníky nebo novinami a nechat uschnout na teplém místě.

4

Holítko

Pokud se vaše kočka do pelíšku pustí drápky, vytahaná vlákna vlny snadno oholíte holítkem.

 

Kutěkouli v žádném případě neperte ani neždímejte v pračce! Pelíšek by se srazil a nenávratně ztratil
svůj tvar.

Podívejte se na video o našem pelíšku pro kočky

Seznamte se s Kutěkoulí🎬 Seznamte se s Kutěkoulí.Kutěkoule je první pelíšek, ze kterého budete mít radost vy i vaše kočka.
Kutěkoule vyrábíme ručně z té nejkvalitnější novozélandské ovčí vlny 🐑. Vaše kočka si ji zamiluje, v Kutěkouli může spát i dovádět. A výhodou pro vás je, že vypadá skvěle v každém interiéru.
Pojďte si vybrat z 18 barev k nám na e-shop 👉 www.kutekoule.cz

Posted by Kutěkoule on Saturday, November 19, 2016

Má už vaše Kočka svou Kutěkouli?

Ještě ne? Pořiďte jí Kutěkouli a kuličky s šantou a kozlíkem v hodnotě 299 Kč od nás dostanete jako dárek zdarma.
Vybrat Kutěkouli

Komentáře